Hand mixer HOMEELEC 180 watts
SAR 275.00
In stock
SKU
HC19HBLR-1
| capacity | 600 ml |
| warranty | 3 Years |
| Inner bowl | Plastic |
| Material of manufacture | Plastic |
| Watts | 180 W |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Voltage electricity | 220-240 Volts |
| color | blue |
Hand mixer HOMEELEC El
A continuous movement engine
it contains
Speed ??control button at the top of the device
Three speeds
Operation and stop button
The mixer pillar is removable
Vegetable segment 600 ml
Eggs
Blue color
220-240 volts
180 watts
3 years warranty
| Color | White |
|---|---|
| Brand | home elec |
| size | 600 m |
| Item Returns | This item can be returned |
We found other products you might like!
-
Home elec Grinder Capacity 3 KgSAR 1,429.00 -
Home Elec 200 Watt Wood GrinderSAR 177.00 -
HOMEELEC Grinder 1 Kg 350 WattsSAR 699.00 -
Home Elec grinder 200 watt whiteSAR 159.00 -
HOMEELEC Grinder Capacity 2 Kg 370 WattSAR 935.00 -
HOMEELEC Grinder Mill 350 gram 310 wattsSAR 379.00 -
HOMEELEC Grinder 500gm 350WSAR 599.00 -
HOMEELEC Grinder Mill coffee 400 wattsSAR 173.00 -
HOMEELEC C fee coffee grinder 240 gramsSAR 529.00 -
Home elec coffee grinder 200gSAR 359.00









