3*1 HOMEELEC, 350 watts
SAR 199.00
In stock
SKU
HC20BLR-4
| capacity | 600 ml |
| warranty | 3 Years |
| Inner bowl | glass |
| Material of manufacture | Plastic |
| Watts | 350 W |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Voltage electricity | 220-240 Volts |
| color | white |
HOMEELEC mixer
Jake Glass 600 mm
An additional Jake 600 ml + medium cup
High force in confusion
350 watts
220-240 volts
3 years warranty
Jake Glass 600 mm
An additional Jake 600 ml + medium cup
High force in confusion
350 watts
220-240 volts
3 years warranty
| Color | White |
|---|---|
| Brand | home elec |
| size | 600 m |
| Item Returns | This item can be returned |
We found other products you might like!
-
Home Elec grinder 200 watts, navy blueSAR 159.00 -
HOMEELEC Grinder 1 Kg 350 WattsSAR 699.00 -
HOMEELEC Grinder 500gm 350WSAR 599.00 -
HOMEELEC Grinder Mill 350 gram 310 wattsSAR 379.00 -
Home elec coffee grinder 200gSAR 359.00 -
Home Elec grinder 200 watt whiteSAR 159.00 -
HOMEELEC C fee coffee grinder 240 gramsSAR 529.00 -
Home Elec 200 Watt Wood GrinderSAR 177.00 -
HOMEELEC Grinder Mill coffee 400 wattsSAR 173.00 -
HOMEELEC Grinder Capacity 2 Kg 370 WattSAR 935.00









