ثلاجة بيسك تبريد باب واحد 3.3 قدم زجاج اسود 94 لتر
SAR 699.00
Out of stock
SKU
SA-BRS-SC94ML
| Dimensions | 495 x 463 x 860 mm |
| Power bulb | MAX. 1W |
| Climate classification | 7 |
| Annual energy consumption | 235kWhyear |
| Rating of protection against electric shock | class I |
| Capacity | 94 litres |
| Security | Two years with the agent |
| Refrigerant and refrigerant gas | R600a/18g |
| Voltage | 220-240 volts |
- Basic single door refrigerator
3.3 feet of glass
black
94 litres
| Color | Black |
|---|---|
| Brand | BAISC |
| Item Returns | This item can be returned |
We found other products you might like!
-
HOMEELEC Grinder Mill coffee 400 wattsSAR 173.00 -
Home Elec 200 Watt Wood GrinderSAR 177.00 -
HOMEELEC C fee coffee grinder 240 gramsSAR 529.00 -
HOMEELEC Grinder 1 Kg 350 WattsSAR 699.00 -
Home elec Grinder Capacity 3 KgSAR 1,429.00 -
Home Elec grinder 200 watts, navy blueSAR 159.00 -
HOMEELEC Grinder 500gm 350WSAR 599.00 -
HOMEELEC Grinder Mill 350 gram 310 wattsSAR 379.00 -
HOMEELEC Grinder Capacity 2 Kg 370 WattSAR 935.00 -
HOMEELEC Coffee Grinder 130 WattsSAR 659.00









