Basic refrigerator, single door, 4.4 feet, black glass, 126 litres
SAR 899.00
Out of stock
SKU
SA-BRS-SC126M
| Dimensions | 532 x 575 x 885 mm |
| Power bulb | MAX. 2.5W |
| Climate classification | 7 |
| Annual energy consumption | 209kWhyear |
| Rating of protection against electric shock | class I |
| Capacity | 126 litres |
| Security | Two years with the agent |
| Refrigerant and refrigerant gas | R600a/R600a/26g |
| Watt power | 107 watts |
- Basic single door refrigerator
4.4 ft
Black glass
126 litres
| Color | Black |
|---|---|
| Brand | BAISC |
| Item Returns | This item can be returned |
We found other products you might like!
-
HOMEELEC Grinder 500gm 350WSAR 599.00 -
Home Elec 200 Watt Wood GrinderSAR 177.00 -
Home elec coffee grinder 200gSAR 359.00 -
Home Elec grinder 200 watt whiteSAR 159.00 -
HOMEELEC C fee coffee grinder 240 gramsSAR 529.00 -
Home elec Grinder Capacity 3 KgSAR 1,429.00 -
HOMEELEC Grinder Capacity 2 Kg 370 WattSAR 935.00 -
HOMEELEC Coffee Grinder 130 WattsSAR 659.00 -
HOMEELEC Grinder Mill 350 gram 310 wattsSAR 379.00 -
HOMEELEC Grinder 1 Kg 350 WattsSAR 699.00









