Hand mixer HOMEELEC 600 watts
SAR 599.00
In stock
SKU
HC19VHB1
| capacity | 2200 ml |
| warranty | 3 Years |
| Inner bowl | Plastic |
| Material of manufacture | Plastic |
| Watts | 600 W |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Voltage electricity | 220-240 Volts |
| color | black |
Hand mixer HOMEELEC El
it contains
Speed ??control button at the top of the device
Five speeds
Operation and stop button
The mixer pillar is removable
Check holder + (multiple blade - meat blade - kneading - blade remover)
Egg + 2200 ml cup
Djelt cylinder + air void
Red
black color
220-240 volts
600 watts
Korean industry
3 years warranty
it contains
Speed ??control button at the top of the device
Five speeds
Operation and stop button
The mixer pillar is removable
Check holder + (multiple blade - meat blade - kneading - blade remover)
Egg + 2200 ml cup
Djelt cylinder + air void
Red
black color
220-240 volts
600 watts
Korean industry
3 years warranty
| Color | White |
|---|---|
| Brand | home elec |
| size | 2200 m |
| Item Returns | This item can be returned |
We found other products you might like!
-
Home elec Grinder Capacity 3 KgSAR 1,429.00 -
HOMEELEC Coffee Grinder 130 WattsSAR 659.00 -
HOMEELEC Grinder 500gm 350WSAR 599.00 -
Home Elec 200 Watt Wood GrinderSAR 177.00 -
HOMEELEC Grinder Mill 350 gram 310 wattsSAR 379.00 -
Home Elec grinder 200 watts, navy blueSAR 159.00 -
HOMEELEC Grinder Capacity 2 Kg 370 WattSAR 935.00 -
HOMEELEC C fee coffee grinder 240 gramsSAR 529.00 -
Home elec coffee grinder 200gSAR 359.00 -
HOMEELEC Grinder 1 Kg 350 WattsSAR 699.00









