Fisher dryer 7 kg white steam
SAR 1,049.00
In stock
Only 7 left
SKU
SA-FFLD-V070W
| Heater function | Existing |
| the color | white |
| Capacity | 7 kg |
| Programs | Multiple drying programme |
| Dimensions | 840x595x555 mm |
| Download type | In front of me |
| Pipes for steam exhaust | Existing |
| energy | 220V/60Hz |
| trade mark | Fisher |
• Fisher clothes dryer
• 7 kg. capacity
• Warranty: two years
• Heater function
• Front loading
• Steam exhaust pipes
• Multiple drying programme
• Multi-time drying programme
• 220V/60Hz
• Dimensions: 840x595x555 mm
| Color | White |
|---|---|
| Brand | FISHER |
| Item Returns | This item can be returned |
We found other products you might like!
-
Home elec coffee grinder 200gSAR 359.00 -
Home Elec grinder 200 watt whiteSAR 159.00 -
HOMEELEC Coffee Grinder 130 WattsSAR 659.00 -
HOMEELEC Grinder Mill coffee 400 wattsSAR 173.00 -
HOMEELEC Grinder Capacity 2 Kg 370 WattSAR 935.00 -
HOMEELEC Grinder 1 Kg 350 WattsSAR 699.00 -
Home elec Grinder Capacity 3 KgSAR 1,429.00 -
Home Elec grinder 200 watts, navy blueSAR 159.00 -
HOMEELEC Grinder 500gm 350WSAR 599.00 -
HOMEELEC Grinder Mill 350 gram 310 wattsSAR 379.00









