سخان خبز السيف 750 واط
SAR 69.00
In stock
Only 4 left
SKU
SN7418
| warranty | 2 Years |
| color | white |
| Material of manufacture | Plastic |
| Watts | 1100 W |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Voltage electricity | 220-240 Volts |
| warranty | 2 Years |
| color | white |
| Material of manufacture | Plastic |
| Watts | 750 W |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Voltage electricity | 220-240 Volts |
- سخان ساندويتش
- سطح غير قابل للإلتصاق لسهولة تنظيفة
- مقبض بارد الملمس
- التحكم التلقائي في درجة الحرارة
- مؤشر الطاقة
- سهل الاستخدام
- 750 واط
| Color | White |
|---|---|
| Brand | ALSAIF ELEC |
| Item Returns | This item can be returned |
We found other products you might like!
-
HOMEELEC Grinder Capacity 2 Kg 370 WattSAR 935.00 -
HOMEELEC Grinder 500gm 350WSAR 599.00 -
Home Elec grinder 200 watts, navy blueSAR 159.00 -
Home Elec grinder 200 watt whiteSAR 159.00 -
HOMEELEC Grinder Mill 350 gram 310 wattsSAR 379.00 -
HOMEELEC Grinder 1 Kg 350 WattsSAR 699.00 -
HOMEELEC Grinder Mill coffee 400 wattsSAR 173.00 -
Home elec Grinder Capacity 3 KgSAR 1,429.00 -
HOMEELEC Coffee Grinder 130 WattsSAR 659.00 -
Home elec coffee grinder 200gSAR 359.00









