Fisher automatic washing machine, 16 kg, top load, silver
SAR 2,499.00
Out of stock
SKU
SA-FAWMT-E16S
| Dimensions | 640×684×1024 mm |
| the color | silver |
| Capacity | 16 kg |
| Digital display screen | LED |
| Download type | Upper |
| New lid closing feature | Soft closing |
| Security | Two years |
| energy | 220V/60Hz |
| 220V/60Hz | Fisher |
Fisher automatic washing machine
• Capacity 16 kg
• Warranty: two years
• Glass top cover
• LED digital display screen
• Adjustable leg
• New lid closing feature (soft close)
• Detergent dispenser
• Closed base with rat roof
• 220V (60Hz)
• Dimensions: 640 x 684 x 1024 mm
| Color | Black |
|---|---|
| Brand | FISHER |
| Item Returns | This item can be returned |
We found other products you might like!
-
HOMEELEC Grinder Mill coffee 400 wattsSAR 173.00 -
Home elec Grinder Capacity 3 KgSAR 1,429.00 -
HOMEELEC Coffee Grinder 130 WattsSAR 659.00 -
Home Elec 200 Watt Wood GrinderSAR 177.00 -
HOMEELEC Grinder 500gm 350WSAR 599.00 -
Home Elec grinder 200 watts, navy blueSAR 159.00 -
HOMEELEC Grinder Mill 350 gram 310 wattsSAR 379.00 -
HOMEELEC Grinder 1 Kg 350 WattsSAR 699.00 -
Home Elec grinder 200 watt whiteSAR 159.00 -
HOMEELEC Grinder Capacity 2 Kg 370 WattSAR 935.00









