Fisher washing machine twin tub 14 kg
SAR 899.00
Out of stock
SKU
SA-FW-P14000N
| Dimensions | 55D x 95W x 115H cm |
| the color | white |
| Capacity | 14 kg |
| Special feature | Reduce vibration |
| Download type | Upper |
| the weight | 60 kg |
| Subject | Plastic |
| Type of controls | handle |
| trade mark | Fisher |
- Fisher washing machine
Two basins
14 kilos
| Color | White |
|---|---|
| Brand | FISHER |
| Item Returns | This item can be returned |
We found other products you might like!
-
Home Elec grinder 200 watts, navy blueSAR 159.00 -
HOMEELEC Grinder Mill coffee 400 wattsSAR 173.00 -
Home Elec 200 Watt Wood GrinderSAR 177.00 -
HOMEELEC Grinder Mill 350 gram 310 wattsSAR 379.00 -
HOMEELEC Grinder 1 Kg 350 WattsSAR 699.00 -
HOMEELEC C fee coffee grinder 240 gramsSAR 529.00 -
HOMEELEC Grinder 500gm 350WSAR 599.00 -
HOMEELEC Coffee Grinder 130 WattsSAR 659.00 -
Home elec Grinder Capacity 3 KgSAR 1,429.00 -
Home elec coffee grinder 200gSAR 359.00









