Fisher washing machine twin tub 8 kg
SAR 749.00
In stock
Only 9 left
SKU
SA-FW-P8000N
| Dimensions | 48D x 93W x 83H cm |
| the color | white |
| Capacity | 8 kg |
| Special feature | Reduce vibration |
| Download type | Upper |
| Type of controls | Push button |
| Maximum rotation speed | 800 rpm |
| User interface entrance | buttons |
| trade mark | Fisher |
- Fisher washing machine
Two basins
8 kilos
| Color | White |
|---|---|
| Brand | FISHER |
| Item Returns | This item can be returned |
We found other products you might like!
-
Home elec coffee grinder 200gSAR 359.00 -
HOMEELEC Coffee Grinder 130 WattsSAR 659.00 -
Home Elec grinder 200 watt whiteSAR 159.00 -
HOMEELEC Grinder 1 Kg 350 WattsSAR 699.00 -
Home elec Grinder Capacity 3 KgSAR 1,429.00 -
HOMEELEC C fee coffee grinder 240 gramsSAR 529.00 -
Home Elec grinder 200 watts, navy blueSAR 159.00 -
HOMEELEC Grinder 500gm 350WSAR 599.00 -
HOMEELEC Grinder Capacity 2 Kg 370 WattSAR 935.00 -
HOMEELEC Grinder Mill 350 gram 310 wattsSAR 379.00









