Home elec oven 60 liters 2200 watts
SAR 859.00
In stock
SKU
E-600-60DG
| capacity | 60 liters |
| warranty | 3 Years |
| Temperature | Up to 250°C |
| Material of manufacture | Estelle |
| Watts | 2200 W |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Voltage electricity | 220-240 Volts |
| Color | Black silver |
Home elec oven
Temporary equipped with an alert bell
Control the heat from above and below
Heating elements with a quadruple key
Grill
Thermal pregnancy function
220-240 volts 50/60 Hz 2200 watts
Interior lighting
60 liter capacity
Wita 2200
220-240 volts / 50-60 Hz
black color
3 years warranty
Temporary equipped with an alert bell
Control the heat from above and below
Heating elements with a quadruple key
Grill
Thermal pregnancy function
220-240 volts 50/60 Hz 2200 watts
Interior lighting
60 liter capacity
Wita 2200
220-240 volts / 50-60 Hz
black color
3 years warranty
| Color | White |
|---|---|
| Brand | home elec |
| size | 60 L |
| Item Returns | This item can be returned |
We found other products you might like!
-
Home Elec 200 Watt Wood GrinderSAR 177.00 -
HOMEELEC Grinder Mill coffee 400 wattsSAR 173.00 -
Home elec coffee grinder 200gSAR 359.00 -
Home elec Grinder Capacity 3 KgSAR 1,429.00 -
HOMEELEC Grinder 1 Kg 350 WattsSAR 699.00 -
HOMEELEC Grinder 500gm 350WSAR 599.00 -
Home Elec grinder 200 watt whiteSAR 159.00 -
HOMEELEC C fee coffee grinder 240 gramsSAR 529.00 -
Home Elec grinder 200 watts, navy blueSAR 159.00 -
HOMEELEC Coffee Grinder 130 WattsSAR 659.00









