Tefal toast heater
SAR 289.00
Out of stock
SKU
TT365027
| warranty | 2 Years |
| color | white |
| Material of manufacture | Plastic |
| Watts | 1100 W |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Voltage electricity | 220-240 Volts |
| warranty | 2 Years |
| color | Silver black |
| Material of manufacture | Plastic |
| Watts | 850 W |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Voltage electricity | 220-240 Volts |
Made of stainless steel.
Button to cancel at any time.
Ideal for toasting.
| Color | White |
|---|---|
| Brand | Tefal |
| Item Returns | This item can be returned |
We found other products you might like!
-
HOMEELEC Grinder 1 Kg 350 WattsSAR 699.00 -
HOMEELEC Grinder Mill coffee 400 wattsSAR 173.00 -
Home elec coffee grinder 200gSAR 359.00 -
Home Elec grinder 200 watt whiteSAR 159.00 -
Home Elec 200 Watt Wood GrinderSAR 177.00 -
Home elec Grinder Capacity 3 KgSAR 1,429.00 -
Home Elec grinder 200 watts, navy blueSAR 159.00 -
HOMEELEC Grinder 500gm 350WSAR 599.00 -
HOMEELEC Coffee Grinder 130 WattsSAR 659.00 -
HOMEELEC Grinder Mill 350 gram 310 wattsSAR 379.00









