Home Elec baker 2200 watts, white
SAR 425.00
In stock
SKU
HC-17BM-3
| warranty | 3 Years |
| Size | 40 cm |
| Material of manufacture | Estelle |
| Watts | 2200 W |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Voltage electricity | 220-240 Volts |
| color | white |
- Home Elec electric baker for making all kinds of pastries, pies, and bread
Temperature control
Heat resistant handles for easy movement of the device
Glass window on the sides
Non-stick surface, easy to clean
Size 40 cm
2200 watts
220-240 volts
3 years warranty
| Color | White |
|---|---|
| Brand | home elec |
| Item Returns | This item can be returned |
We found other products you might like!
-
HOMEELEC Grinder Capacity 2 Kg 370 WattSAR 935.00 -
HOMEELEC Grinder Mill coffee 400 wattsSAR 173.00 -
HOMEELEC Coffee Grinder 130 WattsSAR 659.00 -
HOMEELEC Grinder 500gm 350WSAR 599.00 -
Home Elec 200 Watt Wood GrinderSAR 177.00 -
Home elec Grinder Capacity 3 KgSAR 1,429.00 -
Home Elec grinder 200 watt whiteSAR 159.00 -
HOMEELEC C fee coffee grinder 240 gramsSAR 529.00 -
Home Elec grinder 200 watts, navy blueSAR 159.00 -
HOMEELEC Grinder Mill 350 gram 310 wattsSAR 379.00









