Panasonic microwave 32 liters 1000 watts
SAR 729.00
In stock
Only 7 left
SKU
AB-ST65JBSTM
| capacity | 32 liters |
| warranty | 3 Years |
| Temperature | Up to 250°C |
| Material of manufacture | Estelle |
| Watts | 1000 W |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Voltage electricity | 220-240 Volts |
| Color | black |
- Discover the joy of fresh, healthy cooking with Panasonic's inverter microwave technology
Thanks to precise power control
Dishes are cooked evenly and are ready in no time
Turbo Defrost, which allows you to defrost food much faster than the previous automatic defrost
The microwave uses the inverter continuous power supply feature
Quick 30 Each press of this button allows you to add an additional 30 seconds up to five minutes without having to select additional settings
LED lighting makes the inside of the oven brighter, so it's easier to check the conditions insideتعمل تقنيةThe new inverter enables cascading heating with a lower power output
It softens solid foods and gently melts foods like chocolate and cheese
Solo microwave oven 32 litres
1000 watt inverter microwave
30-second quick action function
19 number auto cook
| Color | White |
|---|---|
| Brand | panasonic |
| size | 32 L |
| Item Returns | This item can be returned |
We found other products you might like!
-
HOMEELEC Coffee Grinder 130 WattsSAR 659.00 -
Home Elec 200 Watt Wood GrinderSAR 177.00 -
Home Elec grinder 200 watts, navy blueSAR 159.00 -
HOMEELEC C fee coffee grinder 240 gramsSAR 529.00 -
Home elec coffee grinder 200gSAR 359.00 -
HOMEELEC Grinder 1 Kg 350 WattsSAR 699.00 -
HOMEELEC Grinder Capacity 2 Kg 370 WattSAR 935.00 -
HOMEELEC Grinder Mill coffee 400 wattsSAR 173.00 -
Home elec Grinder Capacity 3 KgSAR 1,429.00 -
HOMEELEC Grinder Mill 350 gram 310 wattsSAR 379.00









