Sandwich heater
SAR 189.00
Out of stock
SKU
E05336
| warranty | 2 Years |
| color | white |
| Material of manufacture | Plastic |
| Watts | 1100 W |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Voltage electricity | 220-240 Volts |
| warranty | 2 Years |
| color | Silver black |
| Material of manufacture | Plastic |
| Watts | 1400 W |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Voltage electricity | 220-240 Volts |
- Sandwich heater
The device features a non-heat transfer handle
The device has a non-stick heating plate
The device features a surface coated with a material that does not allow food to stick, which facilitates the cleaning process
Another board for preparing sandwiches
1400 watts
| Color | White |
|---|---|
| Brand | ALSAIF ELEC |
| Item Returns | This item can be returned |
We found other products you might like!
-
HOMEELEC Grinder 500gm 350WSAR 599.00 -
HOMEELEC Grinder Mill 350 gram 310 wattsSAR 379.00 -
Home Elec 200 Watt Wood GrinderSAR 177.00 -
Home Elec grinder 200 watts, navy blueSAR 159.00 -
HOMEELEC Coffee Grinder 130 WattsSAR 659.00 -
HOMEELEC Grinder Capacity 2 Kg 370 WattSAR 935.00 -
HOMEELEC C fee coffee grinder 240 gramsSAR 529.00 -
Home Elec grinder 200 watt whiteSAR 159.00 -
HOMEELEC Grinder 1 Kg 350 WattsSAR 699.00 -
Home elec Grinder Capacity 3 KgSAR 1,429.00









