Steel Digital Microwave 34 Liter Black
SAR 649.00
Out of stock
SKU
90514-34
| capacity | 34 liters |
| warranty | 2 Years |
| Temperature | Up to 250°C |
| Material of manufacture | Estelle |
| Watts | 1500 W |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Voltage electricity | 220-240 Volts |
| Color | silver |
- Automatically weigh food to cook
- Automatically defrosts food
- Language control (Arabic - English)
- 10 energy levels
- 99 minute timer
- 34 liters
- 1500 watts
| Color | White |
|---|---|
| Brand | ALSAIF ELEC |
| size | 34 L |
| Item Returns | This item can be returned |
We found other products you might like!
-
Home Elec 200 Watt Wood GrinderSAR 177.00 -
HOMEELEC Grinder Mill coffee 400 wattsSAR 173.00 -
Home elec Grinder Capacity 3 KgSAR 1,429.00 -
Home Elec grinder 200 watts, navy blueSAR 159.00 -
HOMEELEC Grinder 500gm 350WSAR 599.00 -
HOMEELEC Coffee Grinder 130 WattsSAR 659.00 -
HOMEELEC Grinder 1 Kg 350 WattsSAR 699.00 -
HOMEELEC Grinder Capacity 2 Kg 370 WattSAR 935.00 -
Home elec coffee grinder 200gSAR 359.00 -
HOMEELEC Grinder Mill 350 gram 310 wattsSAR 379.00









