Home elec Heater 2500 Watts
SAR 219.00
In stock
SKU
HC-3-2B
| warranty | 2 Years |
| color | white |
| Material of manufacture | Plastic |
| Watts | 1100 W |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Voltage electricity | 220-240 Volts |
| warranty | 3 Years |
| color | black |
| Material of manufacture | Plastic |
| Watts | 2500 W |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Voltage electricity | 220-240 Volts |
Home elec heater
2 eye
2500 watts
220 volts
black color
3 years warranty
2 eye
2500 watts
220 volts
black color
3 years warranty
| Color | White |
|---|---|
| Brand | home elec |
| Item Returns | This item can be returned |
We found other products you might like!
-
Home Elec 200 Watt Wood GrinderSAR 177.00 -
Home Elec grinder 200 watts, navy blueSAR 159.00 -
Home Elec grinder 200 watt whiteSAR 159.00 -
HOMEELEC Grinder Mill coffee 400 wattsSAR 173.00 -
HOMEELEC Grinder 500gm 350WSAR 599.00 -
Home elec Grinder Capacity 3 KgSAR 1,429.00 -
HOMEELEC Coffee Grinder 130 WattsSAR 659.00 -
HOMEELEC Grinder 1 Kg 350 WattsSAR 699.00 -
HOMEELEC Grinder Mill 350 gram 310 wattsSAR 379.00 -
HOMEELEC Grinder Capacity 2 Kg 370 WattSAR 935.00









