Chorose Sword Sword Machine
SAR 99.00
In stock
SKU
E05321
| warranty | 2 Years |
| color | white |
| Material of manufacture | Plastic |
| Watts | 1100 W |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Voltage electricity | 220-240 Volts |
| warranty | 3 Years |
| color | white |
| Material of manufacture | Plastic |
| Watts | 700 W |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Voltage electricity | 220-240 Volts |
Chorose Sword
External structure against heat
The possibility of turning the device on both sides
Lack of adhesion feature
Holds against heat with a lock clamp
Ease of cleaning
Automatic lighting guides to operate or extinguish the device
Automatic lighting guides the readiness of food after its end
Color white
700 watts
220-240 volts
Two years warranty
External structure against heat
The possibility of turning the device on both sides
Lack of adhesion feature
Holds against heat with a lock clamp
Ease of cleaning
Automatic lighting guides to operate or extinguish the device
Automatic lighting guides the readiness of food after its end
Color white
700 watts
220-240 volts
Two years warranty
| Color | White |
|---|---|
| Brand | ALSAIF ELEC |
| Item Returns | This item can be returned |
We found other products you might like!
-
HOMEELEC Grinder 1 Kg 350 WattsSAR 699.00 -
Home Elec 200 Watt Wood GrinderSAR 177.00 -
Home elec Grinder Capacity 3 KgSAR 1,429.00 -
HOMEELEC Grinder Capacity 2 Kg 370 WattSAR 935.00 -
HOMEELEC C fee coffee grinder 240 gramsSAR 529.00 -
Home elec coffee grinder 200gSAR 359.00 -
Home Elec grinder 200 watt whiteSAR 159.00 -
HOMEELEC Grinder Mill 350 gram 310 wattsSAR 379.00 -
Home Elec grinder 200 watts, navy blueSAR 159.00 -
HOMEELEC Coffee Grinder 130 WattsSAR 659.00









