Home elec microwave oven 34 liters 1000 watts
SAR 819.00
Out of stock
SKU
E-34MW-1S
| capacity | 32 liters |
| warranty | 3 Years |
| Temperature | Up to 250°C |
| Material of manufacture | Estelle |
| Watts | 1000 W |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Voltage electricity | 220-240 Volts |
| Color | ashen |
- Home elec Silver Microwave
grill function
Quick defrost and weight signal the end of cooking
Door pull handle
predefined function
digital clock
Child safety lock
Made of plated steel
34 liters
1000 watts
3 years warranty
| Color | White |
|---|---|
| Brand | home elec |
| size | 34 L |
| Item Returns | This item can be returned |
We found other products you might like!
-
HOMEELEC Grinder 1 Kg 350 WattsSAR 699.00 -
HOMEELEC Grinder Mill coffee 400 wattsSAR 173.00 -
HOMEELEC Coffee Grinder 130 WattsSAR 659.00 -
Home Elec grinder 200 watts, navy blueSAR 159.00 -
HOMEELEC C fee coffee grinder 240 gramsSAR 529.00 -
Home elec coffee grinder 200gSAR 359.00 -
HOMEELEC Grinder Capacity 2 Kg 370 WattSAR 935.00 -
HOMEELEC Grinder 500gm 350WSAR 599.00 -
Home elec Grinder Capacity 3 KgSAR 1,429.00 -
Home Elec 200 Watt Wood GrinderSAR 177.00









